Klient firmowy

kontakt Zostań Klientem

Kredyt obrotowy

Służy dofinansowaniu bieżącej działalności firmy. Z jego pomocą przedsiębiorca może np. opłacić rachunki związane z prowadzeniem działalności czy zakupić niezbędny towar.

Kredyt dla wolnych zawodów

Nasza specjalność . Jeśli jesteś lekarzem, prawnikiem, weterynarzem, architektem, notariuszem, geodetą , księgowym lub doradcą podatkowym mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjną ofertę. Minimum formalności , świetne warunki, szybka decyzja. Kwota do 220 tysięcy na oświadczenie. Do 500 tysięcy na dokumenty finansowe.

Oferujemy również kredyt konsolidacyjny – jeśli masz drogie kredyty warto zamienić je na jeden tańszy. Wiąże się to ze sporymi oszczędnościami oraz zwrotem drogich ubezpieczeń.

Kredyt konsolidacyjny

Masz kredyt firmowy ,ale chciałbyś przenieść go do innego banku? Chcesz zwolnić zabezpieczenie? Obniżyć raty ? Boisz się utraty płynności? Porozmawiajmy o tym.

Kredyt inwestycyjny

Planujesz inwestycję i potrzebujesz jej finansowania ? Spotkajmy się i wspólnie pomyślmy nad jej realizacją. Bogate doświadczenie , kontakty oraz mnóstwo pomysłów pozwolą dobrać finansowanie specjalnie dla Ciebie.

Bazując na doświadczeniu i kontaktach jesteśmy dobrze zorientowani, które z instytucji finansowych mogą być zainteresowane danym projektem. Potrafimy wynegocjować lepsze od standardowych warunki , co wiąże się z oszczędnościami.

PODEJMUJEMY SIĘ RÓWNIEŻ PROJEKTÓW NIESTANDARDOWYCH, TRUDNYCH, KTÓRE WCZEŚNIEJ NIE UZYSKAŁY POZYTYWNEJ AKCEPTACJI BANKÓW.

Kredyt dla Rolnika

Atrakcyjne produkty finansowe dla Rolników. Zdolność liczona na podstawie hektarów przeliczeniowych, dopłat obszarowych oraz faktur sprzedażowych. Bardzo atrakcyjne warunki , minimum formalności , kwota do 1 mln bez zabezpieczenia.

Banki Spółdzielcze

Bankowość Spółdzielcza charakteryzuje się nieszablonowym i elastycznym podejściem do Klienta. Od wielu lat z sukcesami współpracujemy z bankami spółdzielczymi. Pozwala nam to skutecznie zamykać sprawy, których nie udało się sfinalizować w bankach komercyjnych.

Zostań naszym Klientem
Wypełnij formularz, zadzwonimy.

Wysłanie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Smart Consulting z siedzibą w Gdańsku w celach kontaktowych i marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. u. z 2002 r. nr 101 poz 926 z późń zm. ). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Masz do nas jakieś pytania?

Zadzwoń lub napisz maila

+48 502 87 22 44

Pracujemy od Pn do Pt w godzinach 09:00 - 19:00

kontakt@edoradcakredytowy.pl