Inwestycje

W podejściu do inwestowania kierujemy się zasadą bezpieczeństwa i zaufania. Dlatego bazujemy głównie na inwestycjach opartych o nieruchomości . Stawiamy na jakość oferowanych produktów , a nie ich ilość. W ofercie posiadamy atrakcyjne nieruchomości mieszkaniowe oraz komercyjne.

Oferujemy:

  • Apartamenty – wyselekcjonowane apartamenty w centrach miast to gwarancja bezpieczeństwa i wzrostu wartości w czasie. Gwarantowany zysk nawet 4-krotnie wyższy niż z lokat bankowych.
  • Lokale Komercyjne – udziały w wynajętej nieruchomości komercyjnej mogą przynieść ponad 9% w skali roku. Dobieramy lokalizacje patrząc na perspektywę długoterminową, uwzględniając stabilność najemcy, liczbę mieszkańców i kierunki migracji. Zakup udziałów już od 200 tysięcy złotych.

Zostań naszym Klientem
Wypełnij formularz, zadzwonimy.

Wysłanie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Smart Consulting z siedzibą w Gdańsku w celach kontaktowych i marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. u. z 2002 r. nr 101 poz 926 z późń zm. ). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Masz do nas jakieś pytania?

Zadzwoń lub napisz maila

+48 502 87 22 44

Pracujemy od Pn do Pt w godzinach 09:00 - 19:00

kontakt@edoradcakredytowy.pl