Klient indywidualny

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy to sposób na szybkie uzyskanie środków potrzebnych na dowolne, bieżące potrzeby. Znajdziemy dla Ciebie najtańsze możliwe do uzyskania finansowanie. Szybko i skutecznie przeprowadzimy przez proces uzyskania finansowania. Radzimy sobie również z niestandardowymi źródłami dochodu t.j. kontrakt marynarski i ryczałt.

Kredyt konsolidacyjny

Chcesz obniżyć ratę ? Chcesz zamienić drogi kredyt na tani ? Chcesz otrzymać zwrot drogiego ubezpieczenia kredytu? Chcesz płacić jedną ratę zamiast kilku ? Skonsoliduj swój kredyt w innym banku.

Kredyt hipoteczny

Kredyty mieszkaniowe udzielane są najczęściej na zakup domu lub mieszkania oraz na budowę, rozbudowę lub remont. Zamiast samodzielnie wertować i porównywać oferty banków i walczyć z gąszczem zawiłych procedur, skorzystaj z Naszej pomocy.

Zostań naszym Klientem
Wypełnij formularz, zadzwonimy.

Wysłanie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Smart Consulting z siedzibą w Gdańsku w celach kontaktowych i marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. u. z 2002 r. nr 101 poz 926 z późń zm. ). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Masz do nas jakieś pytania?

Zadzwoń lub napisz maila

+48 502 87 22 44

Pracujemy od Pn do Pt w godzinach 09:00 - 19:00

kontakt@edoradcakredytowy.pl